Kursy online

Nauczymy Cię skutecznie mówić po angielsku
bez wychodzenia z domu

Skuteczna nauka

bez wychodzenia z domu

Prowadzimy kursy angielskiego online, które pomagają rozwijać się językowo i przełamywać bariery mówienia. Możesz spełnić swoje marzenia o skutecznej komunikacji po angielsku.

Nikomu z nas nie zależy na tym, żeby umieć jedynie rozwiązywać zadania z angielskiego. Nie na tym polega komunikacja! Wielu z nas marzy o tym, że kiedy pojedziemy za granicę, będziemy mogli swobodnie rozmawiać i poznawać nowe osoby. Czasami mamy też bardziej przyziemne potrzeby związane z pracą albo szkołą. Chcemy podnieść swoje kwalifikacje, dostać awans albo dobrze zdać egzamin i nie stresować się tym, jak nam pójdzie.

W Internecie jest masa materiałów do nauki. Sami też pomagamy już ponad 56 tysiącom osób rozwijać swoje słownictwo po angielsku. Nie każdemu z nas samodzielna nauka przychodzi łatwo. Trochę jak z siłownią – niby jest sprzęt, mogę wykupić karnet, nie tylko to sprawi jednak, że będę fit. Potrzebujemy trenera, który pokaże nam jak bezpiecznie i skutecznie ćwiczyć, żeby osiągać swoje cele.

studentka podczas nauki

Być może jesteś jedną z osób, które chcą mówić po angielsku, ale przez lata prób masz poczucie, że stoisz w miejscu. Niby się uczysz, ale nie widzisz efektów.

Kursy angielskiego online powstały po to, żebyś mógł osiągać swoje językowe cele.

Zobacz jakie korzyści niesie ze sobą kurs angielskiego online i przekonaj się, że angielski jest naprawdę dla każdego.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Naucz się mówić bez obaw

Przygotuj się do zdania egzaminu

Swobodnie rozmawiaj w podróży

Rozwijaj swoje zainteresowania

Zdobądź wymarzony awans

Ucz się we własnym tempie

Korzystaj z pomocy trenera

Spełniaj swoje marzenia

Dlaczego kurs online?

Niby każdy z nas wie, co trzeba robić, żeby skutecznie ogarnąć angielski. A nawet jeśli nie wiemy, to jesteśmy w stanie znaleźć materiały w Internecie. Co bardziej ambitni kupują też różne kursy online w formie video. Po jakimś czasie jednak okazuje się, że kurs opłacony, z zapałem zrobiliśmy pierwsze lekcje i tyle… My też tak mamy.

Okazuje się, że często problemem nie jest dostęp do materiałów, ale ktoś, kto nam pomoże z nich skutecznie korzystać. Dodatkowo każdemu z nas co jakiś czas brakuje motywacji i wtedy potrzebujemy drugiej osoby, która nas zachęci i zmotywuje. Dużo łatwiej i skuteczniej uczyć się mając trenera, który podpowie nam, co możemy robić lepiej, zachęci nas, pokaże nasze możliwości i skutecznie poprowadzi do celu.

student podczas nauki

Poznaj korzyści z nauki angielskiego online:

Kurs jest dopasowany do Twoich potrzeb

Sam kontrolujesz tempo nauki

Nie marnujesz czasu na dojazdy

Możesz się łączyć przez smartphone

Sam decydujesz ile czasu poświęcasz na naukę

Zajęcia są urozmaicone dzięki multimediom

Masz trenera, który pomaga na każdym kroku

Uczysz się tam gdzie masz internet

Jak wygląda

kurs angielskiego online?

 • Kurs dopasowujemy do potrzeb każdego indywidualnie. Sam ustalasz czas lekcji oraz ich częstotliwość.
 • My pomagamy w znalezieniu odpowiedniego partnera do nauki i dajemy Wam trenera, który będzie Was prowadził.
 • Na pierwszym spotkaniu ustalasz cele językowe, które chcesz osiągnąć w ciągu najbliższych 10 spotkań. Mając ustalone cele każde spotkanie będzie przygotowane tak, żeby pomagać nam te cele osiągać a nie tylko spotykać się na pogaduchy.
 • Zajęcia odbywają się w formie video konferencji.
 • Przed Twoim językowym treningiem dostaniesz materiały, które pomogą Ci się przygotować do spotkania. Dzięki temu czas spędzony online będzie wykorzystany na maxa skutecznie.
 • Każde spotkanie trwa 50 minut. Po każdym spotkaniu otrzymujesz dostęp do nagrania lekcji w formie audio i video. Dzięki temu możesz wrócić sobie do zajęć i przećwiczyć to, czego się nauczyłeś.
 • Do lekcji możesz wrócić jadąc do szkoły czy pracy, na spacerze – gdziekolwiek Ci pasuje! I możesz to powtarzać tyle razy, ile chcesz.
  Taka forma ułożenia pracy sprawia, że przy 50 minutach spotkania online, dodatkowo uczysz się co najmniej 50 minut więcej (zakładając przygotowanie do zajęć oraz jednokrotne odsłuchanie powtórki lekcji). Możesz oczywiście spokojnie uczyć się więcej.
 • Po zakończonej serii 10 spotkań, omawiane są wyniki i ewentualnie planowane kolejne cele językowe do zdobycia 🙂

Ile to kosztuje?

 • Zajęcia prowadzone są w parach a osoby dobieramy na podstawie poziomu oraz ogólnych celów językowych. Przez lata zauważyliśmy, że najefektywniej wyglądała nauka właśnie w parach. Wciąż masz pełny dostęp do nauczyciela a jednocześnie dużo naturalniej się rozmawia.
 • W ramach kursu będziesz otrzymywał od nas materiały niezbędne do przygotowania się do zajęć oraz zapisy nagrań w formie video i audio. Dzięki temu będziesz mógł wracać do zajęć dowolną ilość razu.
 • Zakładając, że do jednego treningu online, który trwa 50 minut, przygotujesz się 20 minut oraz poświęcisz dodatkowe 50 minut na odsłuchanie nagrania z treningu, przy jednym spotkaniu będziesz się uczyć tak naprawdę 120 minut.
 • Inwestycja w jedno spotkanie online to 50 złotych, co przy pełnym wykorzystaniu materiałów przekłada się na 25 złotych na godzinę zegarową nauki (licząc przygotowanie i korzystanie z nagrań zajęć).

Zgłoszenie na kurs online

Po wypełnieniu zgłoszenia online, dobierzemy do pary drugą osobę (chyba, że masz znajomego, z którym chcesz się uczyć) i umówimy się na pierwsze spotkanie. Można też kontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc na numer +48 58 380 18 86

Wybierz poziom


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu kontaktu zwrotnego.