Angielski dla młodzieży w Kościerzynie i okolicach

Angielski już więcej nie będzie problemem. Uczymy mówić i przygotowujemy do egzaminów.

Zapisz się na kurs

Koniec problemów z angielskim!

Wiemy, że czasami lekcje w szkole są trudne i ciężko jest osiągnąć rezultaty takie jakie byśmy chcieli. I nawet jeśli już uda się ogarnąć pisanie testów to wciąż zostają problemy z komunikacją. Na naszych kursach stawiamy na praktyczne umiejętności językowe a przy okazji przygotowujemy do szkolnej rzeczywistości.

Nasi uczniowie zawsze dobrze zdają egzaminy w szkołach i lubią przychodzić na lekcje z angielskiego. Serio! Wiemy, co zrobić, żeby nauka była przyjemna i skuteczna.

Zapisz się na kurs

Kursy języka angielskiego dla młodzieży pomogą:

  • Przełamać bariery językowe.
  • Sprawnie porozumiewać się po angielsku.
  • Poprawić szkolne wyniki.
  • Przygotować się do egzaminów.

Jesteśmy najlepiej ocenianą szkołą językową w Kościerzynie

Nie ma dla nas nic lepszego, jak widzieć uczniów, którzy się rozwijają i z radością realizuję swoje cele językowe.

Moje dzieci mają piątki z angielskiego w szkole dzięki nauce w szkole językowej Angielski dla każdego. Nawet te, którym nie chce się uczyć. Szkoła ucząca skutecznie i miło.

Joanna Pellowska
mama trójki dzieci

genialne podejście w nauczaniu. Dzięki temu łatwo i przyjemnie uczyło mi się nawet najcięższych zagadnień, a maturę pisemną zdałem na 90%, natomiast ustną na 100%. Zdecydowanie polecam!

Kryspin Gończ
kurs do matury

Mogę śmiało powiedzieć, że Pan Jacek jest nauczycielem, który przygotował mnie najlepiej do różnego typu egzaminów czy to FCE, czy matury i jest moim ulubionym nauczycielem.

Wiktoria Kama
maturzystka

Uczęszczamy na zajęcia języka angielskiego z mężem zaledwie od pięciu miesięcy, a już udało nam się pokonać bariery językowe, z którymi nie mogliśmy sobie wcześniej poradzić.

Emilia Szafran
grupa dorosłych

W kilka miesięcy zostałam przygotowana wzorowo do matury! Pisemną maturę zaliczyłam na ponad 90%, ustną na 100%. Zajęcia były przygotowane na poziomie oraz na tyle kreatywnie, że po całym dniu zajęć w ogóle nie odczułam jak zleciał czas.

Malwina Truszczyńska
kurs do matury

Angielski z Jackiem to jeden z nielicznych przedmiotów, którego nauka była bardzo interesująca i sprawiała przyjemność. Jedyne przygotowanie do egzaminu jakie pomogło mi dobrze zdać to zajęcia z Jackiem.

Michał Skwierawski
uczeń

Córka już 4 rok z radością uczęszcza na zajęcia. Pani Dorota jest kompetentną nauczycielką i uwielbianą przez dzieci.

Magda Zalewska
mama Ruth

Nigdy nie miałem zdolności językowych, jednak teraz studiuje w Anglii i jestem przekonany, że nie byłoby to możliwe gdyby nie ta szkoła.

Bogusz Rachwalski
uczeń

Nauka angielskiego może być fajna

Wiele osób nie ma dobrych skojarzeń z nauką angielskiego. Wiemy, że często tradycyjna nauka w szkole pozostawia dużo do życzenia. Trudno jest odkryć radość w nauce języka kiedy grupy są duże a głównym celem jest przygotowanie do egzaminów. W naszej szkole językowej w kameralnych grupach uczymy angielskiego tak, żeby uczniowie mieli frajdę z nauki i mogli szybko widzieć postępy.

Zapisz się na kurs

Zgłoszenie na kurs

Jeśli interesuje Cię kurs w naszej szkole, wypełnij formularz i zadzwonimy do Ciebie, żeby porozmawiać o dostępnych grupach, w których najskuteczniej będziesz mógł się uczyć angielskiego.

W razie konieczności mamy sprawdzony i chwalony przez naszych uczniów sposób na przeniesienie zajęć z modelu tradycyjnego do online.

Można też kontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc na numer
📱 + 48 58 380 18 86