Angielski dla młodzieży

ANGIELSKI JUŻ WIĘCEJ NIE BĘDZIE PROBLEMEM
UCZYMY MÓWIĆ I PRZYGOTOWUJEMY DO EGZAMINÓW

Koniec problemów z angielskim!

Wiemy, że czasami lekcje w szkole są trudne i ciężko jest osiągnąć rezultaty takie jakie byśmy chcieli. I nawet jeśli już uda się ogarnąć pisanie testów to wciąż zostają problemy z komunikacją. Na naszych kursach stawiamy na praktyczne umiejętności językowe a przy okazji przygotowujemy do szkolnej rzeczywistości.

Nasi uczniowie zawsze dobrze zdają egzaminy w szkołach i lubią przychodzić na lekcje z angielskiego. Serio! Wiemy, co zrobić, żeby nauka była przyjemna i skuteczna.

kurs angielskiego dla młodzieży

Kursy języka angielskiego dla młodzieży pomogą:

ZAPISZ SIE NA KURS

Przełamać bariery językowe.

Sprawnie porozumiewać się po angielsku.

Poprawić szkolne wyniki.

Przygotować się do egzaminów.

Zapisy na kurs

Jeśli interesuje Cię kurs w naszej szkole, wypełnij formularz i zadzwonimy do Ciebie, żeby porozmawiać o dostępnych grupach, w których najskuteczniej będziesz mógł się uczyć angielskiego.

W razie konieczności mamy sprawdzony i chwalony przez naszych uczniów sposób na przeniesienie zajęć z modelu tradycyjnego do online

Można też kontaktować się z nami bezpośrednio
dzwoniąc na numer +48 58 380 18 86Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu kontaktu zwrotnego.

Wyrażam zgodę na udział w zajęciach w formie online w przypadku braku możliwości prowadzenia zajęć w formie tradycyjnej.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Kontakt

Angielski dla każdego
Rynek 14
83-400 Kościerzyna

Telefon: +48 58 380 18 86
Email: hello@angielskidlakazdego.pl