Angielski dla dzieci w Kościerzynie i okolicach

Nauczymy Twoje dziecko komunikować się po angielsku.

Zapisz się na kurs

Skuteczna nauka i dobra zabawa

Wiemy, że rodzice nie zapisują dzieci na kursy językowe po to, żeby dziecko tylko się dobrze bawiło. Podobnie jak rodzicom naszych podopiecznych szczególną uwagę zwracamy na efekty. Już po pierwszych tygodniach zajęć zobaczysz jak Twoje dziecko poznaje kolejne angielskie słowa i wyrażenia. Po kilku miesiącach już, Twoja pociecha będzie umiała odpowiadać na proste pytania i samemu je zadawać.

Zapisz się na kurs

Z zajęć języka angielskiego dla dzieci szczególnie zadowoleni są rodzice, którzy:

  • Chcą, żeby dziecko umiało mówić po angielsku.
  • Rozumieją, że połączenie nauki i zabawy jest ważne.
  • Wiedzą, że dobrze prowadzone zajęcia przynoszą efekty.
  • Są gotowi zainwestować w rozwój swojego dziecka.

Jesteśmy najlepiej ocenianą szkołą językową w Kościerzynie

Nie ma dla nas nic lepszego, jak widzieć uczniów, którzy się rozwijają i z radością realizuję swoje cele językowe.

Moje dzieci mają piątki z angielskiego w szkole dzięki nauce w szkole językowej Angielski dla każdego. Nawet te, którym nie chce się uczyć. Szkoła ucząca skutecznie i miło.

Joanna Pellowska
mama trójki dzieci

genialne podejście w nauczaniu. Dzięki temu łatwo i przyjemnie uczyło mi się nawet najcięższych zagadnień, a maturę pisemną zdałem na 90%, natomiast ustną na 100%. Zdecydowanie polecam!

Kryspin Gończ
kurs do matury

Mogę śmiało powiedzieć, że Pan Jacek jest nauczycielem, który przygotował mnie najlepiej do różnego typu egzaminów czy to FCE, czy matury i jest moim ulubionym nauczycielem.

Wiktoria Kama
maturzystka

Uczęszczamy na zajęcia języka angielskiego z mężem zaledwie od pięciu miesięcy, a już udało nam się pokonać bariery językowe, z którymi nie mogliśmy sobie wcześniej poradzić.

Emilia Szafran
grupa dorosłych

W kilka miesięcy zostałam przygotowana wzorowo do matury! Pisemną maturę zaliczyłam na ponad 90%, ustną na 100%. Zajęcia były przygotowane na poziomie oraz na tyle kreatywnie, że po całym dniu zajęć w ogóle nie odczułam jak zleciał czas.

Malwina Truszczyńska
kurs do matury

Angielski z Jackiem to jeden z nielicznych przedmiotów, którego nauka była bardzo interesująca i sprawiała przyjemność. Jedyne przygotowanie do egzaminu jakie pomogło mi dobrze zdać to zajęcia z Jackiem.

Michał Skwierawski
uczeń

Córka już 4 rok z radością uczęszcza na zajęcia. Pani Dorota jest kompetentną nauczycielką i uwielbianą przez dzieci.

Magda Zalewska
mama Ruth

Nigdy nie miałem zdolności językowych, jednak teraz studiuje w Anglii i jestem przekonany, że nie byłoby to możliwe gdyby nie ta szkoła.

Bogusz Rachwalski
uczeń

Nauka angielskiego może być fajna

Wiele osób nie ma dobrych skojarzeń z nauką angielskiego. Wiemy, że często tradycyjna nauka w szkole pozostawia dużo do życzenia. Trudno jest odkryć radość w nauce języka kiedy grupy są duże a głównym celem jest przygotowanie do egzaminów. W naszej szkole językowej w kameralnych grupach uczymy angielskiego tak, żeby uczniowie mieli frajdę z nauki i mogli szybko widzieć postępy.

Zapisz się na kurs

Zgłoszenie na kurs

Żeby zapisać dziecko na kurs w naszej szkole, prosimy o wypełnienie formularza i zadzwonimy, żeby porozmawiać o dostępnych grupach, w których Twoje dziecko będzie mogło z radością uczyć angielskiego.

W razie konieczności mamy sprawdzony i chwalony przez naszych uczniów sposób na przeniesienie zajęć z modelu tradycyjnego do online.

Można też kontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc na numer
📱 + 48 58 380 18 86