Angielski dla dzieci
w Kościerzynie

Sprawiamy, że dzieci kochają się uczyć angielskiego. Prowadzimy zajęcia w formie językowej zabawy, dzięki której dzieci zaczynają mówić po angielsku.

Zapisz dziecko na kurs

Radosny i skuteczny kurs angielskiego dla dzieci

Dobra zabawa w trakcie zajęć to tylko jeden z powodów, dla których dzieci z radością wracają na zajęcia. Najważniejsze jest to, że w atmosferze radości dużo łatwiej uczyć się nowych słów i wyrażeń. Podobnie jak rodzice naszych podopiecznych szczególną uwagę zwracamy na efekty. Już po pierwszych tygodniach zajęć zobaczysz jak Twoje dziecko poznaje kolejne angielskie słowa i wyrażenia. Po kilku miesiącach już, Twoja pociecha będzie umiała odpowiadać na proste pytania i samemu je zadawać.

Zapisz dziecko na kurs

Co sprawia, że zajęcia języka angielskiego dla dzieci są skuteczne:

  • Stawiamy na komunikację w radosnej atmosferze.
  • Łączymy naukę i zabawę.
  • Mamy kameralne grupy 6-8 osób.
  • Dopasowujemy zajęcia do dzieci.
  • Korzystamy z autorskich programów nauczania.
  • Mamy lektorów, którzy kochają dzieci.

Jesteśmy najlepiej ocenianą szkołą językową w Kościerzynie

Nie ma dla nas nic lepszego, jak widzieć uczniów, którzy się rozwijają i z radością realizuję swoje cele językowe.

Moje dzieci mają piątki z angielskiego w szkole dzięki nauce w szkole językowej Angielski dla każdego. Nawet te, którym nie chce się uczyć. Szkoła ucząca skutecznie i miło.

Joanna Pellowska
mama trójki dzieci

genialne podejście w nauczaniu. Dzięki temu łatwo i przyjemnie uczyło mi się nawet najcięższych zagadnień, a maturę pisemną zdałem na 90%, natomiast ustną na 100%. Zdecydowanie polecam!

Kryspin Gończ
kurs do matury

Mogę śmiało powiedzieć, że Pan Jacek jest nauczycielem, który przygotował mnie najlepiej do różnego typu egzaminów czy to FCE, czy matury i jest moim ulubionym nauczycielem.

Wiktoria Kama
maturzystka

Uczęszczamy na zajęcia języka angielskiego z mężem zaledwie od pięciu miesięcy, a już udało nam się pokonać bariery językowe, z którymi nie mogliśmy sobie wcześniej poradzić.

Emilia Szafran
grupa dorosłych

W kilka miesięcy zostałam przygotowana wzorowo do matury! Pisemną maturę zaliczyłam na ponad 90%, ustną na 100%. Zajęcia były przygotowane na poziomie oraz na tyle kreatywnie, że po całym dniu zajęć w ogóle nie odczułam jak zleciał czas.

Malwina Truszczyńska
kurs do matury

Angielski z Jackiem to jeden z nielicznych przedmiotów, którego nauka była bardzo interesująca i sprawiała przyjemność. Jedyne przygotowanie do egzaminu jakie pomogło mi dobrze zdać to zajęcia z Jackiem.

Michał Skwierawski
uczeń

Córka już 4 rok z radością uczęszcza na zajęcia. Pani Dorota jest kompetentną nauczycielką i uwielbianą przez dzieci.

Magda Zalewska
mama Ruth

Nigdy nie miałem zdolności językowych, jednak teraz studiuje w Anglii i jestem przekonany, że nie byłoby to możliwe gdyby nie ta szkoła.

Bogusz Rachwalski
uczeń

Nauka angielskiego może być fajna

Wiele osób nie ma dobrych skojarzeń z nauką angielskiego. Wiemy, że często tradycyjna nauka w szkole pozostawia dużo do życzenia. Trudno jest odkryć radość w nauce języka kiedy grupy są duże a głównym celem jest przygotowanie do egzaminów. W naszej szkole językowej w kameralnych grupach uczymy angielskiego tak, żeby uczniowie mieli frajdę z nauki i mogli szybko widzieć postępy.

Zapisz się na kurs

Zgłoszenie na kurs

Żeby zapisać dziecko na kurs w naszej szkole, prosimy o wypełnienie formularza i zadzwonimy, żeby porozmawiać o dostępnych grupach, w których Twoje dziecko będzie mogło z radością uczyć angielskiego. Obecnie mamy miejsca w grupach maluszków (3-6 lat) oraz dla dziecki z klas 1-4.

Szczegóły kursów dla starszych grup znajdują się w zakładce kursy dla młodzieży.

W razie konieczności mamy sprawdzony i chwalony przez naszych uczniów sposób na przeniesienie zajęć z modelu tradycyjnego do online.

Można też kontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc na numer
📱 + 48 58 380 18 86