Angielski dla dorosłych

KURS ANGIELSKIEGO SZYTY NA MIARĘ,
KTÓRY NAUCZY CIĘ MÓWIĆ PO ANGIELSKU

Chcesz się w końcu nauczyć mówić po angielsku?

Być może poświęciłeś już lata na naukę angielskiego jednak wciąż boisz się mówić. Niektórzy z nas mają tak, że jadąc na wakacje za granicę prędzej dzieci wyślą do sklepu, niż sami odważą się porozmawiać. Może masz poczucie, że umiesz robisz zadania z angielskiego, ale to niewiele pomaga w komunikacji. Pomożemy Ci to zmienić na naszych kursach dla osób dorosłych. Stawiamy na skuteczną komunikację, bo przecież o to w nauce nam właśnie chodzi.

uczniowie podczas przerwy w szkole językowej

Kursy języka angielskiego dla dorosłych pomogą:

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Przełamać barierę mówienia.

W końcu zacząć się uczyć skutecznie.

Zdobyć umiejętności potrzebne w pracy.

Sprawnie porozumiewać się po angielsku.

Zapisy na kurs

Jeśli interesuje Cię kurs w naszej szkole, wypełnij formularz i zadzwonimy do Ciebie, żeby porozmawiać o dostępnych grupach, w których najskuteczniej będziesz mógł się uczyć angielskiego.

W razie konieczności mamy sprawdzony i chwalony przez naszych uczniów sposób na przeniesienie zajęć z modelu tradycyjnego do online

Można też kontaktować się z nami bezpośrednio
dzwoniąc na numer +48 58 380 18 86Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu kontaktu zwrotnego.

Wyrażam zgodę na udział w zajęciach w formie online w przypadku braku możliwości prowadzenia zajęć w formie tradycyjnej.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Kontakt

Angielski dla każdego
Rynek 14
83-400 Kościerzyna

Telefon: +48 58 380 18 86
Email: hello@angielskidlakazdego.pl